A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: plugins/captcha_pi.php

Line Number: 924

Liga I: CSMS Iasi - Dinamo Bucuresti 0-0. Golubovic a ratat un penalty in minutul 90

STIRI LOCALE

SPORT
17-08-2015, ora 09:57

Articol de Madalina Irimia
Echipa CSMS Iasi a incheiat la egalitate, 0-0, partida disputata pe teren propriu cu formatia Dinamo Bucuresti, duminica seara, in cadrul etapei a 7-a a Ligii I de fotbal.

Meciul a fost dominat de gazde, care avut cateva ocazii bune de a marca, inclusiv un penalty ratat in minutul 90 de Golubovic, insa dinamovistii au reusit sa pastreze tabela imaculata si sa plece cu un punct de la Iasi.

In urma acestei remize, Dinamo ramane neinvinsa in Liga 1, dar a pierdut fotoliul de lider al clasamentului, fiind depasita cu un punct de Astra Giurgiu, invingatoare in deplasare cu FC Voluntari (2-1).

Sursa: jurnalul.ro

Tag-uri: csms iasi, dinamo, scor